Hakkımızda

Hakkımızda

Bizim hakkımızda daha çok şey öğrenin.

Hakkımızda

Korkmaz Yıldız Gıda 2009 yılında Türkiye'de ilk şubesini Konya Meram’da açtı. 2020 yılında yedi şubemiz ile pizza endüstrisine öncülük ediyoruz. Domino's Pizza Konya olarak, en yaygın evlere servis pizza zinciri konumundayız. Gelecek yıllara başarılarla yürüyeceğimize, aile olarak inanıyoruz. Zaman hızlı akıyor hedef ve ideallerimiz var yapacak işimiz çok. Korkmaz Yıldız Gıda olarak çalışanlarımızın sayısı büyümemizle doğru orantılı olarak artmaktadır. 'İşimiz Hayatımız Hayatımızın işindeyiz' Başarıya giden yolun eğitimli, vizyonlu ,hızlı kararlar alan takım çalışmasından geçtiğine inanan bizler, yapımızla ortak çalışma yaparak, bilgi ve deneyimimizi bütün çalışanlarımıza aktararak yarınları sağlam temellere oturtuyoruz.
KORKMAZ YILDIZ GIDA TURIZM NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Domino's Mağazalarımızda önceliğimiz en güzel ve en heycanlı müşteri hikayelerini , deneyimimiz , çalışanlarımız ve hizmetimizin kalitesi ile yaratarak üretimde ve perakendede zirvede kalmak ve hep en iyi olmaktır.
İşletmelerimizde güler yüz ve pozitif enerji hiçbir zaman eksik olmaz. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına hiçbir şeyden ödün vermeden ürünlerimizi ve hizmetimizi müşterilerimizin beğenisine sunarız. İşletmelerimizde temizlik ,hijyen , ve düzene son derece önem verir ve bu konuda asla taviz vermeyiz. Müşterilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuz ve de misyonumuzdur.
0
Şube Sayımız
0 k+
Memnun Müşterilerimiz
0 +
Personel Sayımız
Yükleniyor...